Kasteeltuinen Arcen

Kasteeltuinen Arcen is gelegen in het pittoreske dorpje Arcen, in de prachtige Maasduinen van Noord-Limburg. Het is een van de meest veelzijdige bloemen- en plantenparken van Europa. Laat je zintuigen prikkelen, beleef de historie en ontdek de meer dan 15 unieke tuinen die zijn aangelegd rondom een historische buitenplaats met een 17e eeuws kasteel.

Kasteeltuinen Arcen is meer dan prachtige flora en fauna. Je geniet van een heerlijk dagje uit voor de hele familie. Bezoek een van de evenementen, wandel op de begaande paden óf net erbuiten en kom tot rust in een van de diverse horeca gelegenheden. Ook voor kinderen is er volop plezier. Zij gaan op ontdekkingstocht in het park met de speurtocht, vertonen hun kunsten op de avontuurlijk aangelegde midgetgolfbaan, ravotten op het speelstrand met trekvlot en voeren de dieren in de aaiweide.

Bezoek de website