Venlo Centrum Zuid

Wil je er graag een leuk dagje op uit gaan, dan is Venlo Centrum Zuid een goede locatie om eens een kijkje te nemen.

Venlo is een stad in Noord-Limburg gelegen aan een bocht van de Maas. De venlonaren noemen hun eigen stadje liefkozend 'Het stadje van lol en plezier'. De stad heeft een lange historie en mede daardoor een karakteristieke binnenstad. De stad kent nog de oude stratenstructuur van de middeleeuwen, met een stadhuis uit de 15de eeuw en kronkelige straatjes die de diverse pleinen verbinden. Met de vele leuke winkels, ateliers en heerlijke restaurants zul jij je hier niet snel vervelen.

De Maasboulevard is een nieuwe deel van het centrum en inmiddels een échte boulevard geworden. Het is de plek voor jong en oud, met de prachtige uiterwaarde in de zomer en een knusse winkelstraat in de winter. De Maasboulevard is modern, voorziet in een groot aanbod in winkels en diverse eetgelegenheden. De nieuwe ontmoetingsplek van Venlo!

Bezoek de website