Happy Summer arrangement

Heerlijk op vakantie in ons eigen kikkerlandje en samen genieten van de zomer? Ontdek wat Noord Limburg allemaal te bieden heeft bij Hotel Asteria Venray. Wat dacht je van een fiets- of wandeltocht door prachtige natuurgebieden zoals de Grote Peel en de Maasduinen, culturele uitstapjes, winkelen, heerlijk dineren of gewoon even ontspannen. Klinkt dit als muziek in de oren? Dan is ons Happy Summer zeker de moeite waard voor jou!

Reserveer dit arrangement Terug naar het overzicht

HAPPY SUMMER ARRANGEMENT
€ 94,50 p.p.

  • Ontvangst met een zomerse cocktail naar keuze
  • Overnachting in een comfortabele hotelkamer
  • Gebruik van het uitgebreide ontbijtbuffet
  • Heerlijk 3-gangen keuzemenu
  • Dag fietshuur
  • Gratis unieke routes in onze prachtige omgeving

Wil je nog langer genieten van je break? Boek dan een extra nacht inclusief ontbijt al vanaf € 45,- p.p.
(Toeslag éénpersoonskamer is €40,- p.n.)

Erop uit in eigen land, Noord Limburg