Happy Summer arrangement

Heerlijk op vakantie in ons eigen kikkerlandje en samen genieten van de zomer? Ontdek wat Noord Limburg allemaal te bieden heeft bij Hotel Asteria Venray. Wat dacht je van een fiets- of wandeltocht door de prachtige omgeving, culturele uitstapjes, winkelen, heerlijk dineren of gewoon even ontspannen. Klinkt dit als muziek in de oren? Dan is ons Happy Summer zeker de moeite waard voor jou!

Reserveer dit arrangement Terug naar het overzicht

HAPPY SUMMER ARRANGEMENT
€ 84,- p.p.

  • Overnachting op een Comfort kamer
  • Uitgebreid ontbijt
  • Ontvangst met een glas huiswijn of speciaal biertje
  • Venray’s snackplankje
  • Heerlijk drie gangendiner
  • 1 dag fietshuur
  • Gratis unieke routes in de omgeving
  • Late check out tot 13.00 uur

Tip: Huur Picknickpakket of rugzak met een heerlijke lunch to go wanneer je op pad gaat om de omgeving te verkennen.

Wil je nog langer genieten van je break? Boek dan een extra nacht inclusief ontbijt al vanaf € 45,- p.p.
(Toeslag éénpersoonskamer is €30,- p.n.)

Erop uit in eigen land, Noord Limburg