Voel je welkom in Noord Limburg, bij Hotel Asteria Venray.

Dineren, Vergaderen, Overnachten en Feesten in Venray

In het prachtige Noord Limburg vind je Hotel Asteria aan de rand van Venray. Gelegen in het gebied van de Limburgse Peel en Nationaal Park de Maasduinen is het de ideale uitvalsbasis voor al je wandel- en fietsvakanties.

Tijdens jouw verblijf bij Asteria ben je verzekerd van een heerlijk nachtje weg. In ons restaurant Asteria en onze gezellige brasserie zullen de verrassende gerechten je zeker smaken. Na een actieve dag is het ruime terras een fijne plek om in de zon te zitten met een hapje of een drankje. Sluit de dag af met een drankje in onze hotelbar, voordat je neerstrijkt op de fijne bedden in jouw moderne hotelkamer.

Al onze hotelkamers zijn voorzien van gratis wifi, airconditioning, een zithoek en een badkamer met bad of douche. Mocht je meer luxe willen tijdens jouw verblijf, dan zijn onze Deluxe kamers en suites met infrarood sauna geschikt voor jou.

Bekijk kamers Bekijk foto's

Voordelen van direct boeken

  • Beste prijsgarantie
  • Spaar loyalty punten voor leuke beloningen
  • Free upgrade (indien beschikbaar)

Specials

Welkom op ons terras

Kom genieten!
Heeft u zin in een kopje koffie of dat koude biertje op het terras? U bent bij ons de hele week van harte welkom om te genieten van onze kaart met heerlijke bites, lunch- en dinergerechten op ons terras. Benieuwd naar onze gerechten? Neem een kijkje op onze menukaart en reserveer uw tafeltje via onze receptie.

Menukaart
Bruiloften bij Asteria

Trouwen bij Asteria

Beleef de bruiloft van je leven bij Hotel Asteria. Trouw bijvoorbeeld in onze prachtige binnentuin! Onze modern ingerichte sfeervolle zalen bieden jullie de ideale ambiance voor uw huwelijksvoltrekking- diner en feestavond.

Een sfeervolle zaal, gastvrije bediening en een hapje en een drankje, wij zullen alles in het werk stellen om jullie bruiloft onvergetelijk te maken.

Meer informatie

Proeverij keuzemenu

Wil je graag meerdere gerechten van onze witte brigade proeven? Dan is ons proeverij keuzemenu echt iets voor jou!

Bij dit verrassende 3-gangen menu krijg je een selectie van onze lekkerste voorgerechten, een hoofdgerecht naar keuze en diverse heerlijke desserts.

Bekijk de menukaart

Hotel arrangementen

Elk seizoen hebben we weer nieuwe arrangementen voor een compleet verblijf in Noord Limburg, zoals onze weekend aanbieding, fietsarrangementen, Kerst -en Oud en Nieuw arrangementen.

Bekijk arrangementen

Feesten Zaal Zeven

Heb je iets te vieren? Dan ben je bij ons aan het juiste adres. Onze grote, moderne feestzaal bied je alle faciliteiten die jij nodig hebt voor een onvergetelijke dag onder één dak.

Bekijk de mogelijkheden

Loyalty Card

Spaar mee en ontvang leuke beloningen! Eenvoudig verdiend, elke euro die je besteedt is namelijk 1 punt waard!

Bekijk de voordelen

Restaurant

Het sfeervol ingerichte restaurant van Asteria Venray is zeer geschikt voor een gezellig avondje uit met z'n tweeën of een groot gezelschap. Je bent van harte welkom voor een (zaken)lunch, à la carte diner of voor onze seizoenspecials. Onze uitgebreide menukaart biedt voor eenieder wat wils. Naast onze diverse à la carte gerechten hebben we ook verschillende menu’s beschikbaar, welke wij uiteraard aan de wensen van jou en je gasten kunnen aanpassen. Ook op Valentijnsdag, Moederdag, Vaderdag en Nieuwjaarsdag of tijdens Pasen, Hemelvaart, Pinksteren, Sinterklaas en Kerstmis zijn we gewoon geopend.

Menukaart

Beoordelingen

  • “Wij komen hier al jaren. Altijd een fijne ervaring: vriendelijk personeel, propere kamers en een degelijke keuken. Vier hotel- en vijf reviewsterren waardig. Aangename regio om te wandelen en te fietsen. Gezellige winkelstraten in het centrum van Venray. ”

    P VH 2022-04-11 google

  • “Prijs, kwaliteit dik in orde. Het hotel😄,grote parking, vriendelijk personeel, lekker ontbijt met cava indien gewenst, lekker gegeten in de brasserie, grote afsluitbare fietsenstalling👍grote inloop douche. Wij verkiezen laminaatvloer....hier lag vloerbekleding, zonder vlekken.”

    karina, be 2022-03-21 bookingcom

  • “Geweldig genoten! Personeel was super vriendelijk en behulpzaam”

    Koen 2022-03-21 bookingcom

  • “Fantastisch hotel met super ontbijt Heerlijk hotel. Van alle gemakken voorzien. Super ontbijt inbegrepen.”

    Jeannette 2022-03-16 bookingcom

  • “Prima hotel Het ontbijt was meer dan voldoende erg lekkere cappuccino bedden waren goed en alles was super schoon”

    Gerrit 2022-03-07 bookingcom

  • “Goed en verzorgd hotel, met een heel goed ontbijt! Mooi en net hotel, wel gedateerd , maar schoon en netjes. Ontbijt is van grote klasse, voor ieder wat wils, prijs kwaliteit een goede verhouding, kamer schoon netjes en alles compleet en werkend. Personeel uiterst vriendelijk er is veel mogelijk hier! Geen tegenvallers.. hier kan je rustig neerstrijken!”

    Felix, 2022-02-20 bookingcom

  • “Zorgeloos verwent worden, dat lukt je moeiteloos in Hotel Asteria! Modern en comfortabel hotel met vriendelijk personeel. Ruime kamer inclusief sauna in de eigen badkamer. Op de 3e etage was het opvallend stil in onze kamer, ondanks de ruime bezetting in het hotel. prima nachtrust op in een heerlijk bed. Direkt aan een bosgebied gelegen dat uitnodigt voor een leuke wandeling. O.a. uitstekende maaltijd-salades genoten. Ontbijtkeuze was royaal en goed. Gezellig terras met heel goede koffie en lekker genieten in de (na)middagzon.”

    Herman 2021-09-26 bookingcom

Aanmelden voor de nieuwsbrief

Ontvang exclusieve deals

Aanmelden