Voel je welkom in Noord Limburg, bij Hotel Asteria Venray.

Dineren, Vergaderen, Overnachten en Feesten in Venray

In het prachtige Noord Limburg vind je Hotel Asteria aan de rand van Venray. Gelegen in het gebied van de Limburgse Peel en Nationaal Park de Maasduinen is het de ideale uitvalsbasis voor al je wandel- en fietsvakanties.

Tijdens jouw verblijf bij Asteria ben je verzekerd van een heerlijk nachtje weg. In ons restaurant Asteria en onze gezellige brasserie zullen de verrassende gerechten je zeker smaken. Na een actieve dag is het ruime terras een fijne plek om in de zon te zitten met een hapje of een drankje. Sluit de dag af met een drankje in onze hotelbar, voordat je neerstrijkt op de fijne bedden in jouw moderne hotelkamer.

Al onze hotelkamers zijn voorzien van gratis wifi, airconditioning, een zithoek en een badkamer met bad of douche. Mocht je meer luxe willen tijdens jouw verblijf, dan zijn onze Deluxe kamers en suites met infrarood sauna geschikt voor jou.

Bekijk kamers Bekijk foto's

Voordelen van direct boeken

  • Beste prijsgarantie
  • Spaar loyalty punten voor leuke beloningen
  • Free upgrade (indien beschikbaar)

Specials

Sinterklaasbrunch

Onze Sinterklaasbrunch is een feest voor de hele familie! Geniet op 5 december van een heerlijke warme en koude gerechten en natuurlijk ook van een bezoekje van de Sint met zijn pieten. Dit jaarlijkse feest voor jong en oud, mag je niet missen!

En wie zoet is krijgt lekkers, maar ook iets leuks.. want voor de kinderen zal Sinterklaas een leuk cadeautje meenemen.

Meer informatie
!

Kerst bij Asteria

Vier de mooiste tijd van het jaar in het mooiste stukje van Nederland, vier kerst in Noord-Limburg!
Hier wandel je in een levende kerstkaart: een prachtig winters landschap, pittoreske dorpjes met sfeervol versierde winkeltjes en de lokale kerstmarkten die bijdragen aan dat echte kerstgevoel. Deze warme sfeer vind je ook terug in ons hotel en samen met onze Limburgse gastvrijheid zijn jouw Kerstdagen gegarandeerd warm en feestelijk!

Kerst bij Asteria

Oud & Nieuw

Oud en nieuw is één van de mooiste momenten van het jaar en wij zorgen ervoor dat het ook een onvergetelijk moment wordt!
Sluit dit bewogen jaar af met een fijne overnachting bij Hotel Asteria Venray en reserveer een oud en nieuw arrangement. Alles wordt voor je geregeld en je kunt genieten van een oudjaarsdiner en het nieuwjaarsontbijt, maar ook van een gezellige feestavond op oudjaarsavond met live entertainment.

Oud & Nieuw bij Asteria

Hotel arrangementen

Elk seizoen hebben we weer nieuwe arrangementen voor een compleet verblijf in Noord Limburg, zoals onze weekend aanbieding, fietsarrangementen, Kerst -en Oud en Nieuw arrangementen.

Bekijk arrangementen

Feesten Zaal Zeven

Heeft u iets te vieren? Dan bent u bij ons aan het juiste adres. Onze grote, moderne feestzaal biedt u alle faciliteiten die u nodig heeft voor een onvergetelijke dag onder één dak.

Bekijk de mogelijkheden

Loyalty Card

Spaar mee en ontvang leuke beloningen! Eenvoudig verdiend, elke euro die u besteedt is namelijk 1 punt waard!

Bekijk de voordelen

Restaurant

Het sfeervol ingerichte restaurant van Asteria Venray is zeer geschikt voor een gezellig avondje uit met z'n tweeën of een groot gezelschap. Je bent van harte welkom voor een (zaken)lunch, à la carte diner of voor onze seizoenspecials. Onze uitgebreide menukaart biedt voor eenieder wat wils. Naast onze diverse à la carte gerechten hebben we ook verschillende menu’s beschikbaar, welke wij uiteraard aan de wensen van jou en je gasten kunnen aanpassen. Ook op Valentijnsdag, Moederdag, Vaderdag en Nieuwjaarsdag of tijdens Pasen, Hemelvaart, Pinksteren, Sinterklaas en Kerstmis zijn we gewoon geopend.

Bekijk restaurant

Beoordelingen

  • “Modern en comfortabel hotel met vriendelijk personeel. Ruime kamer inclusief sauna in de eigen badkamer. Op de 3e etage was het opvallend stil in onze kamer, ondanks de ruime bezetting in het hotel. prima nachtrust op in een heerlijk bed. Direkt aan een bosgebied gelegen dat uitnodigt voor een leuke wandeling. O.a. uitstekende maaltijd-salades genoten. Ontbijtkeuze was royaal en goed. Gezellig terras met heel goede koffie en lekker genieten in de (na)middagzon.”

    Herman 2022-09-26 bookingcom

  • “Fijne, ruime, schone kamer zonder mankementen. Prachtige en schone badkamer. Personeel is prettig en vriendelijk in de omgang. Mooi restaurant en een lekker ontbijtbuffet met ruime keus. Heb geen minpuntje….”

    Helga 2021-10-10 bookingcom

  • “De vriendelijkheid van het personeel. En de hygiëne van het hotel en de kamers. Ook was het eten erg goed.”

    Desiree 2021-09-23 bookingcom

  • “De ligging langs dichtbij de snelweg, mooi modern hotel met ruime kamers. Het personeel zeer vriendelijk en gastvrij. het eten is prima. ”

    Sergio van Steenvelt 2021-05-02 hotel

  • “Mooi Hotel, aardig personeel, prachtige omgeving, genieten van de rust”

    Albert de Romijn 2021-04-27 google

  • “Ondanks de omstandigheden (COVID-19) deed het personeel er alles aan om het verblijf zo aangenaam mogelijk te maken. Met creatieve oplossingen is dit uitstekend gelukt. ”

    Wendie Speekman 2021-04-26 bookingcom

  • “”

    Joyce Andringa 2021-04-25 hotel

  • “Prima hotel, heerlijk ontbijt en ontzettend héérlijk diner. Personeel aller vtiendelijks. Wij komen zeker terug maar willen.dan langer blijven.”

    Ton Smidt 2021-03-15 google

  • “Keurig! En wel de kamer met infrarood sauna boeken een plus van dit hotel!”

    T Kok 2021-03-01 google

Aanmelden voor de nieuwsbrief

Ontvang exclusieve deals

Aanmelden