Voel je welkom in Noord Limburg, bij Hotel Asteria Venray.

Dineren, Vergaderen, Overnachten en Feesten in Venray

In het prachtige Noord Limburg vind je Hotel Asteria aan de rand van Venray. Gelegen in het gebied van de Limburgse Peel en Nationaal Park de Maasduinen is het de ideale uitvalsbasis voor al je wandel- en fietsvakanties.

Tijdens jouw verblijf bij Asteria ben je verzekerd van een heerlijk nachtje weg. In ons restaurant Asteria en onze gezellige brasserie zullen de verrassende gerechten je zeker smaken. Na een actieve dag is het ruime terras een fijne plek om in de zon te zitten met een hapje of een drankje. Sluit de dag af met een drankje in onze hotelbar, voordat je neerstrijkt op de fijne bedden in jouw moderne hotelkamer.

Al onze hotelkamers zijn voorzien van gratis wifi, airconditioning, een zithoek en een badkamer met bad of douche. Mocht je meer luxe willen tijdens jouw verblijf, dan zijn onze Deluxe kamers en suites met infrarood sauna geschikt voor jou.

Bekijk kamers Bekijk foto's

Voordelen van direct boeken

  • Beste prijsgarantie
  • Spaar loyalty punten voor leuke beloningen
  • Free upgrade (indien beschikbaar)

Specials

Sinterklaasbrunch

Onze Sinterklaasbrunch is een feest voor de hele familie! Geniet op 4 december van een heerlijke warme en koude gerechten en natuurlijk ook van een bezoekje van de Sint met zijn pieten. Dit jaarlijkse feest voor jong en oud, mag je niet missen!

En wie zoet is krijgt lekkers, maar ook iets leuks.. want voor de kinderen zal Sinterklaas een leuk cadeautje meenemen.

Meer informatie
!

Kerst bij Asteria

Vier de mooiste tijd van het jaar in het mooiste stukje van Nederland, vier kerst in Noord-Limburg!
Hier wandel je in een levende kerstkaart: een prachtig winters landschap, pittoreske dorpjes met sfeervol versierde winkeltjes en de lokale kerstmarkten die bijdragen aan dat echte kerstgevoel. Deze warme sfeer vind je ook terug in ons hotel en samen met onze Limburgse gastvrijheid zijn jouw Kerstdagen gegarandeerd warm en feestelijk!

Kerst bij Asteria

Oud & Nieuw

Oud en nieuw is één van de mooiste momenten van het jaar en wij zorgen er graag voor dat het ook een onvergetelijk moment wordt! Sluit dit bewogen jaar af met een fijne overnachting bij Hotel Asteria Venray en reserveer een oud en nieuw arrangement. Alles wordt voor je geregeld en je kunt genieten van private dining op je hotelkamer, een uitgebreid nieuwjaarsontbijt, maar ook een glaasje bubbels op oudjaarsavond om te proosten op het nieuwe jaar.

Oud & Nieuw bij Asteria

Hotel arrangementen

Elk seizoen hebben we weer nieuwe arrangementen voor een compleet verblijf in Noord Limburg, zoals onze weekend aanbieding, fietsarrangementen, Kerst -en Oud en Nieuw arrangementen.

Bekijk arrangementen

Feesten Zaal Zeven

Heb je iets te vieren? Dan ben je bij ons aan het juiste adres. Onze grote, moderne feestzaal bied je alle faciliteiten die jij nodig hebt voor een onvergetelijke dag onder één dak.

Bekijk de mogelijkheden

Loyalty Card

Spaar mee en ontvang leuke beloningen! Eenvoudig verdiend, elke euro die je besteedt is namelijk 1 punt waard!

Bekijk de voordelen

Restaurant

Het sfeervol ingerichte restaurant van Asteria Venray is zeer geschikt voor een gezellig avondje uit met z'n tweeën of een groot gezelschap. Je bent van harte welkom voor een (zaken)lunch, à la carte diner of voor onze seizoenspecials. Onze uitgebreide menukaart biedt voor eenieder wat wils. Naast onze diverse à la carte gerechten hebben we ook verschillende menu’s beschikbaar, welke wij uiteraard aan de wensen van jou en je gasten kunnen aanpassen. Ook op Valentijnsdag, Moederdag, Vaderdag en Nieuwjaarsdag of tijdens Pasen, Hemelvaart, Pinksteren, Sinterklaas en Kerstmis zijn we gewoon geopend.

Bekijk restaurant

Beoordelingen

  • “Ondanks enorme drukte van gasten en extreem warm weer, zag ik hoe personeel keihard werkte om de gasten snel en vriendelijk te bedienen. En opnieuw in alle vroegte bij 't ontbijt stonden ze er weer. Speciaal noem ik Fleur, zag ik op haar naamkaartje; klantvriendelijke topper!”

    Monique 2022-09-01 google

  • “Fijne grote slaapkamer, badkamer met bad, vriendelijk en attent personeel, uitstekend eten & ook leuk voor kinderen!”

    Nanette 2022-07-31 bookingcom

  • “Mooi hotel, prachtige brasserie en ruime parking. Eten is heel lekker. Personeel heel vriendelijk. Kamer groot genoeg.”

    Redgy 2022-07-17 bookingcom

  • “Wij vonden het fantastisch van A tot Z!”

    Ad 2022-07-08 google

  • “Mooie locatie, schone kamers, goede bedden, schoon sanitair, lekker ontbijt, ruime & afsluitbare fietsenstalling. goed restaurant en vriendelijke bediening!”

    Frans 2022-05-11 google

  • “Wij komen hier al jaren. Altijd een fijne ervaring: vriendelijk personeel, propere kamers en een degelijke keuken. Vier hotel- en vijf reviewsterren waardig. Aangename regio om te wandelen en te fietsen. Gezellige winkelstraten in het centrum van Venray. ”

    P VH 2022-04-11 google

  • “Prijs, kwaliteit dik in orde. Het hotel😄,grote parking, vriendelijk personeel, lekker ontbijt met cava indien gewenst, lekker gegeten in de brasserie, grote afsluitbare fietsenstalling👍grote inloop douche. Wij verkiezen laminaatvloer....hier lag vloerbekleding, zonder vlekken.”

    karina, be 2022-03-21 bookingcom

  • “Geweldig genoten! Personeel was super vriendelijk en behulpzaam”

    Koen 2022-03-21 bookingcom

  • “Fantastisch hotel met super ontbijt Heerlijk hotel. Van alle gemakken voorzien. Super ontbijt inbegrepen.”

    Jeannette 2022-03-16 bookingcom

  • “Prima hotel Het ontbijt was meer dan voldoende erg lekkere cappuccino bedden waren goed en alles was super schoon”

    Gerrit 2022-03-07 bookingcom

  • “Goed en verzorgd hotel, met een heel goed ontbijt! Mooi en net hotel, wel gedateerd , maar schoon en netjes. Ontbijt is van grote klasse, voor ieder wat wils, prijs kwaliteit een goede verhouding, kamer schoon netjes en alles compleet en werkend. Personeel uiterst vriendelijk er is veel mogelijk hier! Geen tegenvallers.. hier kan je rustig neerstrijken!”

    Felix, 2022-02-20 bookingcom

Aanmelden voor de nieuwsbrief

Ontvang exclusieve deals

Aanmelden