Geniet van een fantastische deal met dit 3-daags dinerarrangement

Ontsnap aan de dagelijkse sleur met deze fantastische Topdeal! Een 3-daags dinerarrangement in het betoverende Noord-Limburg. Geniet van twee ontspannen overnachtingen in ons prachtige hotel, compleet met een heerlijk uitgebreid ontbijtbuffet om jouw dagen perfect te beginnen.

Bij aankomst word je hartelijk ontvangen door ons receptieteam, waarna je kan ontspannen en tot rust kan komen in de groene omgeving die onze regio te bieden heeft. Noord-Limburg staat bekend om zijn adembenemende landschappen. Of je nu een natuurliefhebber bent die graag wandelt door schitterende bossen en langs schilderachtige rivieren, een avontuurlijke ziel die graag de omgeving per fiets verkent of liever een dagje gaat shoppen in een historische binnenstad, Noord-Limburg biedt voor ieder wat wils. Met de persoonlijke tips van onze collega's en de gratis wandel- en fietsroutes die je tijdens jouw bezoek kan krijgen, heb je ongetwijfeld een onvergetelijke tijd in Noord Limburg.

Om je verblijf compleet te maken, geniet je de eerste avond van een smaakvol driegangen diner. Laat je verrassen door de culinaire hoogstandjes van ons keukenteam, die met zorg en passie de meest heerlijke gerechten bereiden.

Dompel jezelf onder in de de mooie en veelzijdige omgeving van Noord-Limburg en geniet van een onvergetelijk verblijf met ons Topdeal 3-daagse dinerarrangement. Boek nu en maak je klaar voor een heerlijke weekendje weg vol ontspanning en ontdekking.

Prijs
  Aankomst zondag €139,- p.p.
  Aankomst maandag t/m zaterdag €159,- p.p.
(o.v.b. tweepersoonskamer)

BOEK DEZE DEAL