Venray Remembers Arrangement

Dit Venray Remembers Arrangement brengt je naar Venray, wat hier in de Tweede wereldoorlog is gebeurd, mag nooit worden vergeten. Met unieke beelden en persoonlijke verhalen toont Venray Remembers bijzondere oorlogsverleden van de gemeente Venray en omgeving. Het verhaal en de belevenis van de tweede wereldoorlog staat bij dit arrangement centraal en dat merk je al wanneer je aankomt in ons hotel. Hier zul je ontvangen worden met informatie en filmpjes over het Oorlogsmuseum Overloon, zodat je vast in de juiste sfeer kan komen voor het museum wat je gaat bezoeken tijdens je verblijf. Tijdens je bezoek aan het oorlogsmuseum ga je de geschiedenis van de tweede wereldoorlog ervaren. Twee dagen fietshuur en een lunchpakketje is bij dit arrangement inbegrepen. Ga je voor een indrukwekkende en lange route of wordt het een interessant en eenvoudig rondje fietsen door de prachtige natuur? Met de Venray Remembers fietsroute die je bij dit arrangement krijgt, ervaar je dat er hier in het teken van oorlog en geschiedenis veel te zien en te doen is.

Reserveer dit arrangement Terug naar het overzicht

Inhoud Venray Remembers Arrangement
€ 179,50 p.p.

  • 2x Overnachting op een Comfort kamer
  • Presentje van het oorlogsmuseum op de kamer
  • 2x Uitgebreid ontbijtbuffet
  • 2x Een goed verzorgd 3-gangen diner diner
  • Welkomenvelop;
    • Welkomstbrief van Asteria & Oorlogsmuseum
    • QR-code met video van Oorlogsmuseum
    • Entreeticket voor het oorlogsmuseum
  • Venray Remembers fietsroutekaart
  • Ontvangst bij het oorlogsmuseum met een kop koffie/thee
  • 2 dagen Fietshuur
  • 1 dag een lunchpakketje

Kijk voordat je reserveert naar de beschikbaarheid van de entreetickets bij het oorlogsmuseum. Geef vervolgens je gewenste dag aan ons door, dan zorgen wij ervoor dat jouw tickets gereserveerd worden.

(Toeslag éénpersoonskamer is €40,- p.n.)