Vergaderzalen

Onze zalen zijn zelfstandig of in combinatie met andere zalen te huren voor uw meeting of vergadering. Bij meerdaagse arrangementen is de zaalhuur inbegrepen in de arrangementsprijs. Naast onze standaard arrangementen met koffie, thee en iets lekkers, verzorgen wij op uw aanvraag ook de lunch, diner en borrel. Daarnaast kunnen we de vergaderzaal op uw verzoek voorzien van de gewenste opstelling en apparatuur.

New York

Zaal New York is een ruime multifunctionele vergaderzaal, welke is voorzien van daglicht en een eigen bar. De vergaderzaal heeft een grote van 258m2 en er kunnen maximaal 260 personen in terecht (in theatervorm). De naam New York vindt u terug in de prachtige wandposters, waarop diverse highlights van deze stad terug te vinden zijn.

Meer informatie over de diverse opstellingen, de audiovisuele mogelijkheden, zaalhuur en andere belangrijke aspecten voor uw bijeenkomst bij Asteria kunt u vinden in onze vergadermap.

260 258 m2 vanaf € 225,-
Informatie aanvragen

Londen

Zaal Londen is ideaal voor groepen onder de 50 personen en kan eenvoudig gecombineerd worden met Zaal Manhattan, welke voorzien is van een eigen bar. De vergaderzaal beschikt over daglicht en kan op verschillende manieren ingedeeld worden. In zaal Londen kunt u onder andere de Big Ben en Tower Bridge terug vinden, wat uw vergadering een unieke sfeer geeft.

70 93 m2 vanaf € 125,-
Informatie aanvragen

Parijs

Genieten van de sferen van Parijs, zoals een prachtig landschap met de Eifeltoren, alleen dan tijdens uw vergadering in Noord Limburg. Zaal Parijs is een multifunctionele middelgrote vergaderzaal en ideaal voor groepen tot 60 personen. Bent u opzoek naar een grotere locatie? Dan kan deze zaal gecombineerd worden met Zaal Londen en Zaal Amsterdam.

100 78 m2 vanaf € 125,-
Informatie aanvragen

Amsterdam

Zaal Amsterdam is een multifunctionele vergaderzaal met veel daglicht en is voorzien van een eigen bar. De naam Amsterdam vindt u terug in de wanddecoratie, waar u onder andere de mooie grachtenpanden van onze hoofdstad staan afgebeeld.

100 122 m2 vanaf € 135,-
Informatie aanvragen
  • Zaal Maastricht Hotel Asteria Venray Vergaderen

Maastricht

Zaal Maastricht is een ideale vergaderzaal voor een meeting of een overleg met een beperkt aantal personen. Deze zaal kan worden verhuurd in combinatie met andere zalen, om zo een grotere ruimte te creëren. Deze intieme zaal beschikt over daglicht en een mooie wand waarop de stad Maastricht te bezichtigen is.

20 25 m2 vanaf € 70,-
Informatie aanvragen

Venray

Venray mag uiteraard niet ontbreken in het rijtje met vergaderzalen die naar een stad vernoemd zijn. Zaal Venray is een perfecte vergaderzaal voor een meeting of een overleg met een beperkt aantal personen. Deze zaal kan worden verhuurd in combinatie met andere zalen, om zo een grotere ruimte te creëren.

20 25 m2 vanaf € 70,-
Informatie aanvragen

Zaal Zeven

Onze unieke Zaal Zeven, dé feestzaal van de regio, biedt u alle faciliteiten die u nodig heeft voor een onvergetelijke dag onder één dak. Ontvangst in een luxueuze lounge, een borrel in de serre of een gesloten feest in de hypermoderne zaal, bij ons is alles mogelijk. Of u nu uw jubileum, een congress, personeelsfeest, verjaardag, huwelijk, familiefeest, kraamfeest of bedrijfsuitje wil vieren, wij bieden u wat u nodig heeft. We hebben tal van buffetten, diners en arrangementen ter beschikking en passen ons graag aan u wensen aan.

Bezoek de website

500 350 m2 Prijs op aanvraag
Informatie aanvragen