Fietsen in Noord Limburg

In Noord-Limburg kun je heerlijk fietsen, de natuur is veelzijdig: van groene bossen, dieppaarse heidevelden, tot het uitgestrekte landschap van de Peel of de Maas. Er zijn twee nationale parken in de buurt van Asteria: De Maasduinen en De Groote Peel, waar prachtige fietsroutes uitgezet zijn. Het landschap in de omgeving is niet alleen prachtig, maar ook vrij vlak. Perfect dus voor een dagje eropuit op de fiets.

Onze collega’s van de receptie helpen je graag met het vinden van de fietsroute die bij jou past.
Je fiets hoef je niet mee te nemen, wij bieden namelijk de mogelijkheid om (elektrische) fietsen te huren:

  • Fiets €9,50 per dag
  • Elektrische fiets €25,- per dag

Neem contact op

Fietsen in Noord-Limburg | Hotel Asteria Venray