Warm winter arrangement

De winter is een bron van gezelligheid! Denk aan schitterend versierde straten en huizen, prachtige winterse sneeuwlandschappen, de verwarming lekker hoog en samen knus bij het haardvuur zitten met een warm drankje. Dit warme winter hotelarrangement is ideaal om samen te genieten en om even bij te tanken tijdens een weekendje weg. Maak een mooie wandeling door de bosrijke omgeving rondom ons hotel en warm jezelf op bij de open haard in de brasserie, met een kop warme chocolademelk en een warme wafel. ’s Avonds geniet je van een heerlijk 3-gangen diner in ons gezellige restaurant met heerlijke seizoensgerechten.

Vanwege de maatregelen kun je op een mooi ingedekt tafeltje op je hotelkamer genieten van je 3-gangen diner!

Reserveer dit arrangement Terug naar het overzicht

WARM WINTER ARRANGEMENT
€ 79,50 p.p.

  • Warm welkom met warme chocomel, koffie of thee en een warme wafel
  • Een overnachting in een Comfort kamer
  • Een uitgebreid ontbijtbuffet
  • 3-gangen diner op dag van aankomst
  • Portie van Dobben bitterballen
  • Welkomstenvelop met unieke wandel- en fietsroutes in de omgeving

Wil jij nog langer van je verblijf genieten, boek dan een extra nacht voor €45,-* per persoon.
Eenpersoonstoeslag € 30,- p.p.p.n.

* Op basis van een tweepersoonskamer