Hotel Asteria Venray - Nieuws

Actueel

Het laatste nieuws over Hotel Asteria

Piëlhazenbuffet

Toegevoegd op 17 februari 2020

PIËLHAZEN BUFFET

Op de carnavalszondag en -maandag serveren wij een speciaal Piëlhazen smulbuffet, waarbij iedereen van harte welkom is!

RESERVEER

Lees volledig bericht

Pasen 2020

Toegevoegd op 27 januari 2020

Heerlijk ontspannen tijdens de Paasdagen in prachtig Limburg. Maak van deze mooie dagen een minivakantie en verblijf 2, 3 of 4 nachten in ons prachtige viersterren hotel. Overdag kunt u genieten van de Limburgse natuur, 's avonds heerlijk dineren in ons restaurant of in onze unieke feestzaal.

Pasen in Limburg

2-DAAGS PAASARRANGEMENT
Aankomst op zondag

  • 1 overnachting op een Royale kamer
  • 1x een uitgebreid ontbijtbuffet
  • 1x een 4-gangen diner (met uitgebreid dessertbuffet) van 19:00-23:30 met live muziek op 1e Paasdag
  • Late checkout tot 17:00 uur

€ 99,- p.p. (op basis van een 2-persoonskamer)   BOEK NU

Toeslag voor een 1-persoonskamer is € 25,00 per nacht.
Toeslag voor een brunch i.p.v. ontbijt op 2e Paasdag: + € 9,95 per persoon.

3-DAAGS PAASARRANGEMENT
Aankomst op zaterdag of zondag

  • 2 overnachtingen op een Royale kamer
  • 2x een uitgebreid ontbijtbuffet
  • 1x een heerlijk drie-gangen diner
  • Late checkout tot 17:00 uur

€ 159,- p.p. (op basis van een 2-persoonskamer)   BOEK NU
Toeslag brunch op 2e Paasdag i.p.v. ontbijt: + € 9,95 p.p.

4-DAAGS PAASARRANGEMENT
Aankomst op vrijdag of zaterdag

  • 3 overnachtingen op een Royale kamer
  • 3x een uitgebreid ontbijtbuffet
  • 2x een heerlijk drie-gangen diner
  • Paasdag
  • Late checkout tot 17:00 uur

€ 199,- p.p. (op basis van een 2-persoonskamer)   BOEK NU

Lees volledig bericht

Begin het jaar goed met een heerlijke nieuwjaarsbrunch!

Toegevoegd op 27 december 2019

Luid feestelijk het nieuwe jaar in met vrienden of familie. Op 1 januari kunt u, van 12:00 – 15:00 uur, weer genieten van ons live cooking buffet tijdens onze uitgebreide nieuwjaarsbrunch. Wij trakteren op een glaasje prosecco, zodat u samen met ons kunt proosten op het nieuwe jaar.

We serveren een uitgebreid buffet met diverse broodsoorten zoals harde en zachte broodjes, wit en bruin brood, croissants, krentenbrood en een uitgebreide keuze aan broodbeleg. Daarnaast kun je kiezen tussen 2 soorten soep met boter en kruidenboter, diverse vlees- vis- en groentensalades, gerookte zalm, coburgerham met meloen en sausjes zoals cocktailsaus en kerriesaus, en een uitgebreid warm buffet met voor de kinderen bijvoorbeeld friet, frikandelletjes en kipnuggets.

Ten slotte serveren we nog een heerlijk dessertbuffet vol met verschillende soorten mousse, bavarois, slagroomsoesjes, fruitsalade en natuurlijk ijstaart! Voor jong en oud dus genoeg te genieten.

Tijdens de brunch serveren we verder onbeperkt koffie, thee, melk, karnemelk, chocomel en fristi.

PRIJZEN:
Volwassenen € 24,50 p.p.
Kinderen 0-2 jaar gratis
Kinderen 3 t/m 12 jaar € 1,75 per leeftijdsjaar

Lees volledig bericht

Reserveren Telefoon

+31 (0) 478 511 466

Reserveren Telefoon

+31 (0) 478 511 466

Reserveren Mail

  • Ons Restaurant is dagelijks geopend van 11:30-21:30 uur.

    U kunt bij ons terecht voor een heerlijke (zaken)lunch, keuzemenu, verrassingsmenu of een van onze seizoensspecialiteiten. Onze uitgebreide menukaart biedt eenieder wat wils.

    Ook op Valentijnsdag, Moederdag, Vaderdag en Nieuwjaarsdag of tijdens Pasen, Hemelvaart, Pinksteren, Sinterklaas en Kerstmis zijn we gewoon geopend.