Trouwen bij Asteria

Bruiloften

Beleef de bruiloft van uw leven bij Hotel Asteria. Trouw bijvoorbeeld in onze prachtige binnentuin! Onze modern ingerichte zalen bieden u de ideale ambiance voor uw huwelijksvoltrekking- diner en feestavond. Onze jarenlange ervaring bij feesten en bruiloften zorgt ervoor dat wij uw bruiloft onvergetelijk maken.

Maak een vrijblijvende afspraak met een van onze managers zodat wij kunnen laten zien wat onze mogelijkheden zijn. Op basis van uw specifieke wensen maken wij voor u een scherpe offerte die exact aansluit bij uw voorkeuren en uw budget. Onze multifunctionele feestzalen zorgen ervoor dat wij de ruimte aan kunnen passen aan het aantal personen. Zo beleeft u uw feest altijd in een passende feestzaal.

Interesse? Via het contactformulier kunt u uw gegevens achter laten zodat wij u kunnen informeren over de mogelijkheden. Wij nodigen u dan uit voor een vrijblijvend kennismakingsgesprek waarbij wij u de verschillende zalen kunnen laten zien.

Nieuwsgierig naar de opties? Via onderstaande button kunt u onze bruidsmap bekijken, zo kunt u vast een aantal mogelijkheden bekijken en de sfeer proeven.

Bekijk de bruidsmap