Luxe Lente Arrangement

Ga er in het voorjaar lekker een paar dagen tussenuit en geniet van de bloeiende natuur. En waar kun je dat nu beter doen dan bij de Kasteeltuinen in Arcen. Laat je zintuigen prikkelen, beleef de historie en ontdek de meer dan 15 unieke tuinen die zijn aangelegd rondom een historische buitenplaats met een 17e eeuws kasteel. Je krijgt van ons niet alleen een entreeticket voor deze prachtige tuinen, maar ook een heerlijk 3-gangen diner wanneer je ’s avond plaatsneemt in ons restaurant. Laat je in de watten leggen met dit Luxe Lente arrangement en geniet volop van het voorjaar.

Reserveer dit arrangement Terug naar het overzicht

LUXE LENTE - ARRANGEMENT
€ 129,50 p.p.

  • Ontvangst met een glas huiswijn / speciaal bier en portie bitterballen (6 stuks)
  • Overnachting in een comfortabele kamer
  • Een uitgebreid ontbijtbuffet
  • 3-gangen proeverijmenu
  • Toegangsticket voor de kasteeltuinen in Arcen
  • Unieke wandel- en fietsroutes in de omgeving

Boekingsperiode: 1 april tot en met 30 juni

Luxe Lente Arrangement Asteria