Meerdaags Wandelevenement Venray

Welkom bij het Meerdaags Wandelevenement Venray!

Ervaar de veelzijdige natuur van Venray en omgeving, gekenmerkt door prachtige groene landschappen en rijke cultuurhistorie. Vanaf het begin van de 20e eeuw tot vandaag de dag, is Venray geëvolueerd van een agrarische gemeente tot een van de bosrijkste gemeenten van Nederland. De unieke ligging aan de Maas en de uitlopers van de stuifduinen maken Venray een bijzondere bestemming voor wandelaars.

Het Meerdaags Wandelevenement Venray vindt plaats tijdens het eerste weekend van juni, waarbij u door Venray en langs de pittoreske kerkdorpen wandelt. Met verschillende routes biedt dit evenement een veelzijdige ervaring van Venray's natuur en cultuur. Wandelt u met ons mee?

Het wandelevenement vindt plaats van 31 mei tot 2 juni 2024.

Waarom meedoen?

  • Flexibiliteit in het aantal dagen en afstanden.
  • Mogelijkheid om afstanden per dag te wijzigen.
  • Een deel van het inschrijfgeld wordt gedoneerd aan Stichting ALS Nederland en Stichting Durf Te Vragen.

Meerdaags wandelevenement Venray | Hotel Asteria VenrayMeerdaags Wandelevenement Venray, 2023

Verblijf in Venray

Gelegen aan de rand van Venray, biedt ons hotel een ideale uitvalsbasis voor al uw wandel- en fietsavonturen. Geniet van een heerlijk verblijf in onze moderne kamers, voorzien van alle gemakken. Ontdek ons restaurant, waar heerlijke gerechten geserveerd worden. Sluit uw dag af op ons ruime terras of in onze gezellige hotelbar, voordat u zich terugtrekt in uw comfortabele hotelkamer.

Wij kijken ernaar uit om u te verwelkomen en uw wandelavontuur onvergetelijk te maken!

Belangrijke mededeling: tijdens het weekend van 31 mei is ons hotel bijna volledig volgeboekt vanwege verschillende evenementen in- en rondom het hotel. Hoewel we ons best doen om eventuele overlast tot een minimum te beperken, willen we eerlijk zijn over de mogelijke geluidshinder tijdens uw verblijf.

Indien u toch wenst te verblijven bij ons hotel tijdens deze periode, neem dan telefonisch contact met ons op om de beschikbaarheid van kamers te bespreken. We zullen ons best doen om u van dienst te zijn en een geschikte accommodatie aan te bieden.

We danken u voor uw begrip en kijken ernaar uit om u binnenkort te verwelkomen in ons hotel.

Boek een kamer   Registreer hier