Voel je welkom in Noord Limburg, bij Hotel Asteria Venray.

Dineren, Vergaderen, Overnachten en Feesten in Venray

In het prachtige Noord Limburg vind je Hotel Asteria aan de rand van Venray. Gelegen in het gebied van de Limburgse Peel en Nationaal Park de Maasduinen is het de ideale uitvalsbasis voor al je wandel- en fietsvakanties.

Tijdens jouw verblijf bij Asteria ben je verzekerd van een heerlijk nachtje weg. In ons restaurant Asteria en onze gezellige brasserie zullen de verrassende gerechten je zeker smaken. Na een actieve dag is het ruime terras een fijne plek om in de zon te zitten met een hapje of een drankje. Sluit de dag af met een drankje in onze hotelbar, voordat je neerstrijkt op de fijne bedden in jouw moderne hotelkamer.

Al onze hotelkamers zijn voorzien van gratis wifi, airconditioning, een zithoek en een badkamer met bad of douche. Mocht je meer luxe willen tijdens jouw verblijf, dan zijn onze Deluxe kamers en suites met infrarood sauna geschikt voor jou.

Bekijk kamers Bekijk foto's

Voordelen van direct boeken

  • Beste prijsgarantie
  • Spaar loyalty punten voor leuke beloningen
  • Free upgrade (indien beschikbaar)

Specials

Pasen bij hotel Asteria

Pasen

Er even lekker tussenuit tijdens de Paasdagen en met familie genieten van een gezellige voorjaarssfeer en lekker eten. Hiervoor zit je bij Asteria helemaal goed! Ook dit jaar hebben wij weer een uitgebreide Paasbrunch en een smakelijk Paas familiebuffet met entertainment voor de kinderen. Zo kun jij gegarandeerd geheel ontspannen genieten van al het lekkers uit onze keuken.

Wil je er echt even helemaal tussenuit en ook overnachten? Dan is ons goed verzorgde Paasarrangement perfect voor jou!

Lees meer
Moederdag bij Asteria

Moederdag

Om je te helpen iets origineels te organiseren voor jouw (schoon)moeder, hebben we een uitgebreide Moederdagbrunch samengesteld. Geniet van heerlijke koude en warme gerechten en een smakelijk dessertbuffet. Alle moeders ontvangen bovendien een leuk cadeautje, en we zorgen voor entertainment voor de kinderen, zodat jullie ongestoord kunnen genieten van deze heerlijke brunch.

Wil je liever iets anders cadeau geven aan je moeder? Bekijk dan ook onze andere mogelijkheden, zoals een nachtje weg of een gepersonaliseerde cadeaubon.

Meer informatie
Hotel arrangement Limburg - hotel Asteria

Arrangementen

Hotelarrangementen zijn de ideale manier om wat geld te besparen op een leuke vakantie en bovendien lekker handig. Je hoeft immers niet alles meer zelf te regelen. Je kiest gewoon het hotelarrangement dat bij jouw wensen past en kunt zo eenvoudig genieten van een volledig verzorgd verblijf! Bekijk alles over onze arrangementen zoals onze weekend-, golf-, kerstarrangementen en nog veel meer. Je vindt er vast iets naar wens tussen.

Bekijk arrangementen

Hotel arrangementen

Elk seizoen hebben we weer nieuwe arrangementen voor een compleet verblijf in Noord Limburg, zoals onze weekend aanbieding, fietsarrangementen, Kerst -en Oud en Nieuw arrangementen.

Bekijk arrangementen

Feesten Zaal Zeven

Heb je iets te vieren? Dan ben je bij ons aan het juiste adres. Onze grote, moderne feestzaal bied je alle faciliteiten die jij nodig hebt voor een onvergetelijke dag onder één dak.

Bekijk de mogelijkheden

Loyalty Card

Spaar mee en ontvang leuke beloningen! Eenvoudig verdiend, elke euro die je besteedt is namelijk 1 punt waard!

Bekijk de voordelen

Restaurant Asteria Venray

Restaurant

Het sfeervol ingerichte restaurant van Asteria Venray is zeer geschikt voor een gezellig avondje uit met z'n tweeën of een groot gezelschap. Je bent van harte welkom voor een (zaken)lunch, à la carte diner of voor onze seizoenspecials. Onze uitgebreide menukaart biedt voor eenieder wat wils. Naast onze diverse à la carte gerechten hebben we ook verschillende menu’s beschikbaar, welke wij uiteraard aan de wensen van jou en je gasten kunnen aanpassen. Ook op Valentijnsdag, Moederdag, Vaderdag en Nieuwjaarsdag of tijdens Pasen, Hemelvaart, Pinksteren, Sinterklaas en Kerstmis zijn we gewoon geopend.

Bekijk restaurant

Meerdaags Wandelevenement in Venray

Ervaar de veelzijdige natuur van Venray en omgeving, gekenmerkt door prachtige groene landschappen en rijke cultuurhistorie. Vanaf het begin van de 20e eeuw tot vandaag de dag, is Venray geëvolueerd van een agrarische gemeente tot een van de bosrijkste gemeenten van Nederland. De unieke ligging aan de Maas en de uitlopers van de stuifduinen maken Venray een bijzondere bestemming voor wandelaars.

Het Meerdaags Wandelevenement Venray vindt plaats tijdens het eerste weekend van juni, waarbij u door Venray en langs de pittoreske kerkdorpen wandelt. Met verschillende routes biedt dit evenement een veelzijdige ervaring van Venray's natuur en cultuur. Wandelt u met ons mee?

Meer informatie

Beoordelingen

  • “Mooi hotel waar we een sessie hadden. Mooie ruimte waarin die sessie plaatsvond. Koffie, thee, water voldoende aanwezig en werd op tijd bijgevuld. Later nog geluncht, prima verzorgd en smaakvolle lunch!”

    Henri Ketelaars 2023-10-28 bookingcom

  • “eer mooi hotel tegen een fatsoenlijke prijs. Een heel goed restaurant en bar. De bediening was aardig en behulpzaam. Ik kom graag terug.”

    Marek Salamonowicz 2023-10-03 google

  • “De locatie en makkelijk te bereiken vriendelijk personeel en voldoende parkeergelegenheid en prima ontbijt”

    Henk 2023-09-17 bookingcom

  • “Mooi hotel met lekkere bedden, ontbijt was ook beter dan gemiddeld”

    Leo v Klaveren 2022-12-22 bookingcom

  • “Mooie schone kamer, heerlijk ontbijt en diner, vriendelijk personeel en goede ligging. Komen hier zeker nog een keer terug.”

    Dennis Kroone 2022-12-15 google

  • “Gezellig, lekker, goed. Zoals het hoort te zijn. Heerlijk gegeten. Top bediening in een prachtig hotel restaurant. Top!”

    Eric Gommans 2022-09-07 google

  • “Ondanks enorme drukte van gasten en extreem warm weer, zag ik hoe personeel keihard werkte om de gasten snel en vriendelijk te bedienen. En opnieuw in alle vroegte bij 't ontbijt stonden ze er weer. Speciaal noem ik Fleur, zag ik op haar naamkaartje; klantvriendelijke topper!”

    Monique 2022-09-01 google

  • “Fijne grote slaapkamer, badkamer met bad, vriendelijk en attent personeel, uitstekend eten & ook leuk voor kinderen!”

    Nanette 2022-07-31 bookingcom

  • “Mooi hotel, prachtige brasserie en ruime parking. Eten is heel lekker. Personeel heel vriendelijk. Kamer groot genoeg.”

    Redgy 2022-07-17 bookingcom

  • “Wij vonden het fantastisch van A tot Z!”

    Ad 2022-07-08 google

  • “Mooie locatie, schone kamers, goede bedden, schoon sanitair, lekker ontbijt, ruime & afsluitbare fietsenstalling. goed restaurant en vriendelijke bediening!”

    Frans 2022-05-11 google

  • “Wij komen hier al jaren. Altijd een fijne ervaring: vriendelijk personeel, propere kamers en een degelijke keuken. Vier hotel- en vijf reviewsterren waardig. Aangename regio om te wandelen en te fietsen. Gezellige winkelstraten in het centrum van Venray. ”

    P VH 2022-04-11 google

  • “Geweldig genoten! Personeel was super vriendelijk en behulpzaam”

    Koen 2022-03-21 bookingcom

  • “Fantastisch hotel met super ontbijt Heerlijk hotel. Van alle gemakken voorzien. Super ontbijt inbegrepen.”

    Jeannette 2022-03-16 bookingcom

Aanmelden voor de nieuwsbrief

Ontvang exclusieve deals

Aanmelden