Voel je welkom in Noord Limburg, bij Hotel Asteria Venray.

Dineren, Vergaderen, Overnachten en Feesten in Venray

In het prachtige Noord Limburg vind je Hotel Asteria aan de rand van Venray. Gelegen in het gebied van de Limburgse Peel en Nationaal Park de Maasduinen is het de ideale uitvalsbasis voor al je wandel- en fietsvakanties.

Tijdens jouw verblijf bij Asteria ben je verzekerd van een heerlijk nachtje weg. In ons restaurant Asteria en onze gezellige brasserie zullen de verrassende gerechten je zeker smaken. Na een actieve dag is het ruime terras een fijne plek om in de zon te zitten met een hapje of een drankje. Sluit de dag af met een drankje in onze hotelbar, voordat je neerstrijkt op de fijne bedden in jouw moderne hotelkamer.

Al onze hotelkamers zijn voorzien van gratis wifi, airconditioning, een zithoek en een badkamer met bad of douche. Mocht je meer luxe willen tijdens jouw verblijf, dan zijn onze Deluxe kamers en suites met infrarood sauna geschikt voor jou.

Bekijk kamers Bekijk foto's

Voordelen van direct boeken

  • Beste prijsgarantie
  • Spaar loyalty punten voor leuke beloningen
  • Free upgrade (indien beschikbaar)

Specials

Hotel arrangement Limburg - hotel Asteria

Arrangementen

Hotelarrangementen zijn de ideale manier om wat geld te besparen op een leuke vakantie en bovendien lekker handig. Je hoeft immers niet alles meer zelf te regelen. Je kiest gewoon het hotelarrangement dat bij jouw wensen past en kunt zo eenvoudig genieten van een volledig verzorgd verblijf! Bekijk alles over onze arrangementen zoals onze weekend-, golf-, kerstarrangementen en nog veel meer. Je vindt er vast iets naar wens tussen.

Bekijk arrangementen
Zondagsbrunch restaurant Asteria

Zondagsbrunch

Geniet weer van onze zondagsbrunch met live cooking. Bijna elke zondag serveren wij van 11:30 tot 14:00 uur een heerlijk warm en koud buffet en uitgebreid dessertbuffet met de lekkerste gerechten uit de Limburgse keuken. Ons brunchbuffet is leuk met z'n tweetjes, maar ook zeer geschikt voor grotere groepen.

3 t/m 12 jaar: €1,75 per leeftijdsjaar
vanaf 12 jaar: €34,50 p.p.

Reserveer via 0478-511466 of stuur een e-mail.

Reserveren
Bruiloften bij Asteria

Trouwen bij Asteria

Beleef de bruiloft van je leven bij Hotel Asteria. Trouw bijvoorbeeld in onze prachtige binnentuin! Onze modern ingerichte sfeervolle zalen bieden jullie de ideale ambiance voor uw huwelijksvoltrekking- diner en feestavond.

Een sfeervolle zaal, gastvrije bediening en een hapje en een drankje, wij zullen alles in het werk stellen om jullie bruiloft onvergetelijk te maken.

Meer informatie

Hotel arrangementen

Elk seizoen hebben we weer nieuwe arrangementen voor een compleet verblijf in Noord Limburg, zoals onze weekend aanbieding, fietsarrangementen, Kerst -en Oud en Nieuw arrangementen.

Bekijk arrangementen

Feesten Zaal Zeven

Heb je iets te vieren? Dan ben je bij ons aan het juiste adres. Onze grote, moderne feestzaal bied je alle faciliteiten die jij nodig hebt voor een onvergetelijke dag onder één dak.

Bekijk de mogelijkheden

Loyalty Card

Spaar mee en ontvang leuke beloningen! Eenvoudig verdiend, elke euro die je besteedt is namelijk 1 punt waard!

Bekijk de voordelen

Restaurant Asteria Venray

Restaurant

Het sfeervol ingerichte restaurant van Asteria Venray is zeer geschikt voor een gezellig avondje uit met z'n tweeën of een groot gezelschap. Je bent van harte welkom voor een (zaken)lunch, à la carte diner of voor onze seizoenspecials. Onze uitgebreide menukaart biedt voor eenieder wat wils. Naast onze diverse à la carte gerechten hebben we ook verschillende menu’s beschikbaar, welke wij uiteraard aan de wensen van jou en je gasten kunnen aanpassen. Ook op Valentijnsdag, Moederdag, Vaderdag en Nieuwjaarsdag of tijdens Pasen, Hemelvaart, Pinksteren, Sinterklaas en Kerstmis zijn we gewoon geopend.

Bekijk restaurant

Beoordelingen

  • “Comfortabele bedden, ruime kamer, schone badkamer. ”

    Suus 2024-07-21 bookingcom

  • “Het hotel heeft aan onze verwachtingen voldaan. Prima hotel, op een goede locatie en met een uitgebreid ontbijt, voor een schappelijke prijs. ”

    Richard 2024-07-13 bookingcom

  • “Het was heerlijk vertoeven in het hotel. Zeker voor fietsfanaten. En omdat we geen tv konden kijken, kregen we een andere tv op een zuil aangeboden. Konden we savonds toch nog even kijken. Kamers: 5/5 | Service: 5/5 | Locatie 4/5”

    Ingrid Kortekaas 2024-06-24 google

  • “Was super goed fijne bedden. Koffie apparaat op je kamer. Top hotel Kamers: 5/5 | Service: 5/5 | Locatie: 5/5”

    Cornelia Oogjes 2024-06-10 google

  • “Vriendelijk behulpzaam personeel, schoon hotel”

    Irma 2024-06-04 bookingcom

  • “Fijn hotel Lunchpakket besteld, goed gevuld. Personeel was heel vriendelijk.”

    Michelle 2024-05-19 bookingcom

  • “Heel fijn Ontbijt prima. Personeel vriendelijk en behulpzaam!”

    W.a.m. 2024-05-06 bookingcom

  • “Alles goed”

    Johan 2024-04-16 bookingcom

  • “Goed Het was prettig”

    Tineke 2024-04-06 bookingcom

  • “'t was oké Alles was naar wens, er viel ons niets tegen”

    Catharina 2024-04-03 bookingcom

  • “Net hotel met goede service Kamers: 5/5 | Service: 5/5 | Locatie: 5/5”

    Marieke de Boer 2024-03-25 google

  • “Doorreis Alles was prima.”

    L.c.m. 2024-03-23 bookingcom

  • “Zakenreis Mooie kamers, veel ruimte, elke dag schone handdoeken, goed ontbijt.”

    Izabela 2024-02-25 bookingcom

  • “Diner was zalig en de kamer was prima. Lekker genoten van de sauna”

    van der Laan 2024-02-15 bookingcom

  • “Dit hotel is een aanrader, de locatie is zeer goed, prachtig pand en erg fijn personeel. Onze directe ervaring was het personeel smorgens bij het ontbijt, wat een spontaan ontvangst, erg gastvrij, ze doen alles om de gast blij te maken! Een woord, Top!”

    Robertus 2024-02-10 expedia

  • “Goed hotel met nette kamers en leuk personeel. Nette kamer en een goed hotel voor mij om te overnachten.”

    Dirkvk 2024-02-07 bookingcom

  • “Fantastisch! Goed ontbijt, voldoende keuze, dag ervoor tijdens communie feest avondeten gehad, was heel erg lekker!”

    Maria 2024-01-24 bookingcom

  • “Mooi hotel waar we een sessie hadden. Mooie ruimte waarin die sessie plaatsvond. Koffie, thee, water voldoende aanwezig en werd op tijd bijgevuld. Later nog geluncht, prima verzorgd en smaakvolle lunch!”

    Henri Ketelaars 2023-10-28 bookingcom

  • “eer mooi hotel tegen een fatsoenlijke prijs. Een heel goed restaurant en bar. De bediening was aardig en behulpzaam. Ik kom graag terug.”

    Marek Salamonowicz 2023-10-03 google

  • “De locatie en makkelijk te bereiken vriendelijk personeel en voldoende parkeergelegenheid en prima ontbijt”

    Henk 2023-09-17 bookingcom

Aanmelden voor de nieuwsbrief

Ontvang exclusieve deals

Aanmelden