Heerlijke Herfstdagen

Het is tijd om te gaan genieten van de gezelligheid en van de mooie natuur die de herfst ons biedt. Kom naar Venray en maak een prachtige herfstfietstocht door de Limburgse peel of waai lekker uit tijdens een wandeling door de bossen achter ons hotel. Warm bij het knapperende haardvuur in onze brasserie op onder het genot van een gezellige borrel. Sluit je dag af met een verrassend proeverijmenu met heerlijke seizoensgerechten, voordat je neerstrijkt op onze comfortabele bedden.

Reserveer dit arrangement Terug naar het overzicht

HEERLIJKE HERFSTDAGEN
€ 87,50 p.p.

  • Overnachting op een Comfort kamer
  • Uitgebreid ontbijt
  • Ontvangst met een glas huiswijn of speciaal biertje
  • Heerlijk drie-gangenproeverijmenu met seizoensgerechten
  • 1 dag fietshuur
  • Gratis unieke routes in de prachtige herfstomgeving

Wil jij jouw verblijf nog comfortabeler maken en mooie fietstochten maken zonder je al te veel in te spannen? Neem dan contact op met onze collega’s van de receptie en ruil de fiets voor een E-bike, voor slechts €15,50 p.p.

Eenpersoons toeslag €30,- p.p.p.n