Heerlijke Herfstdagen

Het is tijd om te gaan genieten van de gezelligheid en van de mooie natuur die de herfst ons biedt. Maak een fietstocht door de herfst omgeving, waai lekker uit tijdens een wandeling door de bossen achter ons hotel en warm bij het knapperende haardvuur in onze brasserie op onder het genot een heerlijke koffie met appeltaart. Sluit je dag af met een verrassend 3-gangen proeverijmenu met heerlijke seizoensgerechten, voordat je neerstrijkt op onze comfortabele bedden.

Voor het reserveren van een arrangement, mag u momenteel contact opnemen met onze collega's van de receptie via +31 478 511 466 of via info@asteria.nl

Reserveer dit arrangement hier!

Reserveer dit arrangement Terug naar het overzicht

HEERLIJKE HERFSTDAGEN
€ 94,50 p.p.

  • Ontvangst met speciaal koffie en appeltaart
  • Overnachting in een comfortabele hotelkamer
  • Gebruik van het uitgebreid ontbijtbuffet
  • Een heerlijk driegangen Proeverijmenu in ons restaurant
  • Gebruik van 1 dag fietshuur
  • Gratis unieke fiets- en wandelroutes in de prachtige herfst-omgeving

Wil je nog langer genieten van je break? Boek dan een extra nacht inclusief ontbijt al vanaf € 45,- p.p.
Eenpersoons toeslag €40- p.p.p.n