Happy Summer arrangement

Ontdek de geneugten van een zomervakantie in eigen land en geniet samen van al het moois dat Noord Limburg te bieden heeft bij Hotel Asteria Venray. Verwen jezelf met een ontspannen fiets- of wandeltocht door prachtige natuurgebieden zoals de Grote Peel en de Maasduinen, ontdek de lokale cultuur, ga winkelen, geniet van heerlijke diners en kom gewoon even helemaal tot rust. Als dit als muziek in je oren klinkt, dan is ons Happy Summer arrangement zeker iets voor jou!

Met dit arrangement word je getrakteerd op een zomerse cocktail, een verrukkelijk diner iedere avond en één of twee dagen fietsverhuur, afhankelijk van het aantal nachten dat je kiest om te verblijven. Je kunt ons Happy Summer arrangement namelijk reserveren voor één of twee nachten, precies zoals jij wilt.

Reserveer dit arrangement Terug naar het overzicht

HAPPY SUMMER ARRANGEMENT
2-daags € 119,50 p.p.
3-daags € 229,- p.p.

  • Ontvangst met een zomerse cocktail naar keuze
  • Overnachting in een comfortabele hotelkamer
  • Gebruik van het uitgebreide ontbijtbuffet
  • Iedere avond een heerlijk 3-gangen diner
  • Een of twee dag(en) fietshuur
  • Gratis unieke routes in onze prachtige omgeving

Boekingsperiode: 21 juni tot en met 20 september

Erop uit in eigen land, Noord Limburg