2-daags Oud & Nieuwarrangement

Wil je dit jaar eens iets anders met Oud en Nieuw? Kom dan naar Hotel Asteria Venray en laat je lekker in de watten leggen.  Geniet van private dining in je hotelkamer, bubbels om middernacht en een uitgebreid Nieuwjaarsontbijt. Maak je bezoek compleet met een verfrissende wandel- of fietstocht door onze prachtige regio en geniet van onze Limburgse gastvrijheid!

Reserveer dit arrangement Terug naar het overzicht

2-DAAGS OUD & NIEUWARRANGEMENT
€ 198,50 .p.p.

  • 1 overnachting op een Comfort kamer
  • Een uitgebreid ontbijtbuffet
  • Op oudejaarsavond een volledig verzorgde Feestavond met de volgende ingrediënten;
    • ontvangst met bruisend aperitief
    • gehele avond vrij drinken (Hollands gedistilleerd)
    • een uitgebreid luxueus warm- en koud buffet
    • een spetterend dessert buffet
    • live muziek
    • gratis casino entertainment
    • champagne en oliebollen tijdens de jaarwisseling