Hotel Asteria Venray - Tribute

Tribute

LikeU2, A TRIBUTE TO U2
Zaterdag 20 oktober 2018

Op zaterdag 20 oktober organiseren we in onze feestzaal Zaal Zeven de eerste in een serie van Tribute Nights. Met een grote passie voor U2  brengt LikeU2 een tribute aan hun 4 helden uit Dublin.

De band is opgericht door gitarist Leon Claessens. Na een wisseling van samenstelling maakten ex-U2NL leden van het eerste uur, Hans Reinders (zang) en Ger Joosten (drums), hun opwachting. Samen met Leon en bassist Emiel Joosten vormen zij de nieuwe LikeU2.

Door hun geweldige sound, uitstraling, enthousiasme en samen meer dan 60 jaar U2-ervaring, spat het U2-gevoel van het podium af en weet de band als geen ander het publiek goed te raken.  Alle ingrediënten zijn aanwezig: de karakteristieke zang, dé ultieme gitaarsound, de stevige baspartijen en het krachtige en verfijnde drummen. Kortom, dé U2-sound waar menig fan kippenvel van krijgt. De band brengt dit met vol respect voor de Ierse mannen.

LikeU2 blijft zichzelf en zet daarmee een unieke show neer. De vier leden zijn energiek, maar vormen vooral een strakke liveband die je meeneemt op een geweldig U2-avontuur, je pakt tot het einde en niet meer los laat.

Ook heeft de band al op diverse grote podia en (tribute)festivals gestaan zoals Bospop en getourd met internationale bands zoals Vipers, de Italiaanse Queen tribute en AC/DC UK.  Daardoor behoort LikeU2 tot de beste U2 tribute-/coverbands van Europa.

Zaal Open: 20:00 uur
Losse tickets € 15,00 | Earlybird tickets € 12,50 (tot uiterlijk 1 augustus)
Ook tickets beschikbaar inclusief diner en/of overnachting.

Tickets vanaf 29 juni beschikbaar en enkel online te bestellen via TicketKantoor.

ABBA TRIBUTE NIGHT
Vrijdag 16 november 2018

Kom op vrijdag 16 november naar Zaal Zeven en ga terug in de tijd met ABBA Tribute. Geniet van de klassieke Abba nummers Dancing Queen, Mamma Mia , Waterloo en nog veel meer tophits!
Natuurlijk met kleding uit de jaren 70 en zelfs de originele zoals ABBA deze destijds droeg. Losse tickets beschikbaar vanaf € 16,00 (inclusief servicekosten). Ook bestaat er de mogelijkheid om tickets te boeken inclusief diner en/of overnachting.

Het bijzondere van deze ABBA tribute is dat alles live wordt gespeeld en gezongen.
ABBA Tribute bestaat uit 2 geschoolde zangeressen op front met daarachter 4 zeer ervaren professionele muzikanten die ook nog eens de background zang voor hun rekening nemen.

Zaal open: 20:00 uur
Aanvang show: 21:00 uur

Tickets: Eventics

BILLY JOEL EXPERIENCE
Zaterdag 16 maart 2019

Een wervelende ode aan Billy Joel door Alexander Broussard (Najib Amhali's PlusSupportAct, De Corona's, Crazy Pianos e.v.a.) & zijn vijfkoppige band "003".

Billy Joel
De liedjes van Billy Joel behoeven geen introductie meer. Ze zijn deel geworden van ons collectieve geheugen. Hij behoort tot de meest succesvolle artiesten uit de popgeschiedenis en heeft meer dan 30 top tien hits op zijn naam staan. Zijn repertoire bestrijkt eigenlijk alle kanten wel van het pop-spectrum: natuurlijk de klassieke meezinger “The Pianoman” maar ook swingende rockers zoals “My life”, prachtige ballads zoals “Honesty” of lekkere Rock & Roll zoals “Only the good die young”. Stuk voor stuk nummers die live misschien nog wel meer indruk maken dan op de plaat. En hoewel Billy (69) nog steeds optreedt, is de kans erg klein dat hij nog in Nederland zal neerstrijken. Het werd dus hoog tijd voor een tribute. Vandaar: The Billy Joel Experience.

Alexander & 003
Alexander is in de afgelopen jaren uitgegroeid tot een veelgevraagd en veelzijdig pianist/toetsenist en zanger/entertainer. Met een indrukwekkend cv dat start van de meest prestigieuze pianobars en doorloopt tot en met Najib Amhali (PlusSupportAct), De Corona’s, Twarres, en vele anderen is Alexander op zowel grote als kleine podia door heel het land een graag geziene gast.

Met zijn band “003” bracht hij eerder 5 singles en een dubbel live album uit met eigen werk dat door menig radiostation met enthousiasme ontvangen is en de nodige airplay heeft mogen genieten.
Na 5 jaar vond het team het tijd om een nieuw avontuur aan te gaan. Gezamenlijk werd besloten om het oeuvre van Billy Joel onder handen te nemen. Het resultaat?
The Billy Joel Experience!

Losse tickets: € 18,50 (excl. € 1,- boekingskosten.  Ook bestaat er de mogelijkheid om tickets te boeken inclusief diner en/of overnachting.

Tickets te koop via Eventics

Reserveren Telefoon

+31(0)478 511 466

Reserveren Mail

  • Ons Restaurant is dagelijks geopend van 11:30-21:30 uur.

    U kunt bij ons terecht voor een heerlijke (zaken)lunch, keuzemenu, verrassingsmenu of een van onze seizoensspecialiteiten. Onze uitgebreide menukaart biedt eenieder wat wils.

    Ook op Valentijnsdag, Moederdag, Vaderdag en Nieuwjaarsdag of tijdens Pasen, Hemelvaart, Pinksteren, Sinterklaas en Kerstmis zijn we gewoon geopend.