Hotel Asteria Venray - Nieuws

Actueel

Het laatste nieuws over Hotel Asteria

We serveren weer mosselen!

Toegevoegd op 14 augustus 2018

We serveren weer heerlijke Zeeuwse mosselen bij Asteria. U kunt dagelijks bij ons terecht voor een heerlijk pannetje mosselen voor € 22,50 per persoon. We serveren bij de mosselen stokbrood, kruidenboter, salade, friet en diverse sausjes.

Reserveer nu een tafel in ons restaurant of op ons gezellige terras! 0478-511466 of per e-mail naar info@asteria.nl

Kom mosselen eten bij Asteria!

Lees volledig bericht

Hotel Asteria goes Tribute

Toegevoegd op 9 juni 2018

Naar aanleiding van ons jublieumjaar pakken we uit met 3 speciale Tribute avonden in onze feestzaal Zaal Zeven: U2, Abba en Billy Joel.

Zaterdag 27 oktober U2 Tribute Night
Vrijdag 16 november Abba Tribute Night
Zaterdag 16 maart Billy Joel Experience

Houd onze facebook pagina in de gaten om te weten wanneer de ticketverkoop start. Er is de mogelijkheid om zowel losse tickets te kopen als tickets inclusief diner en/of overnachting.

Abba tribute

Lees volledig bericht

Wij serveren weer asperges!

Toegevoegd op 10 april 2018

Vanaf nu kunt u weer bij Restaurant Asteria terecht voor de lekkerste asperge gerechten! Op onze menukaart vind u bijvoorbeeld een heerlijke aspergesoep met ham en kruiden of onze asperges traditioneel geserveerd met ham, ei en boterjus. Bekijk hier onze menukaart.

Wij serveren weer asperges.

Lees volledig bericht

Reserveren Telefoon

+31(0)478 511 466

Reserveren Telefoon

+31(0)478 511 466

Reserveren Mail

  • Ons Restaurant is dagelijks geopend van 11:30-21:30 uur.

    U kunt bij ons terecht voor een heerlijke (zaken)lunch, keuzemenu, verrassingsmenu of een van onze seizoensspecialiteiten. Onze uitgebreide menukaart biedt eenieder wat wils.

    Ook op Valentijnsdag, Moederdag, Vaderdag en Nieuwjaarsdag of tijdens Pasen, Hemelvaart, Pinksteren, Sinterklaas en Kerstmis zijn we gewoon geopend.